Dijital Olarak Çalışmak Faydalı Mı Yoksa Gerekli Mi?
Teknoloji Admin 16 Haziran 2020

Dijital Olarak Çalışmak Faydalı Mı Yoksa Gerekli Mi?

Aylar önce karşılaştığımız durumu ve hala süren etkilerini elbette tahmin etmek mümkün değildi. Şirketler ofis konumlarından evlerine taşınmak zorunda kaldılar. Bu sürecin zorluğu, şirketin ne kadar dijital olduğuna bağlıdır. Kısa bir süre içinde, şirketin dijital yetenekleri yeterince gelişmiş ise, uzaktan çalışmanın büyük bir sorun olmadığını gördük. Covid-19'un sonucu, dijital becerilerle donatılmış bir iş gücüne sahip olmanın sadece sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda artık çok önemli, kullanışlı ve kolay yönetilir olmak zorunda olduğudur.

Yaşadığımız Pandemi durumunda şirketlerin dijital, mobilite ve işbirliği araçları test edildi. İşbirliğine bir örnek verelim. Neredeyse tüm toplantılar online uzak bağlantı olarak gerçekleşiyor ve iş verileri üzerinde verimli bir şekilde işbirliği yapmak için gerekli araçlara sahip olmamız gerekir. Bir ofiste çalışırken, bir sorunuz olduğunda meslektaşlarınızın kapısını çalabilir ve onlarla hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Evde çalışırken ne olur? Bir işbirliği aracıyla herhangi bir yük olmadan konular hakkında bilgi paylaşabilmeliyiz.

Bu zor zamanlarda, mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamamız da gerekir. Bu durumun gelecekte değişeceğini hepimiz biliyoruz ve işimiz başarıyla devam etmelidir. Şirketimizin başarısı büyük ölçüde bu Pandemi durumunda müşterilerimize nasıl hizmet ettiğimize de bağlı olacaktır. Bu, müşteri deneyimi için kullandığımız araçların çok önemli olduğu anlamına gelir. Çalışanlarımız sorunsuz bir şekilde müşterilerine yardımcı olmalı ve iletişim kurmalıdır. Örneğin, müşteri destek hizmetinize her yerden ulaşılabilir olmalı ve müşterilerimizin sorunlarını olabildiğince çabuk çözmeliyiz.

Sonuç olarak, Covid-19, işimizi ve toplumu daha önce hiç görmediğimiz bir hızla değiştiriyor. Değişmeyen bir şey çalışanlarımızın ve müşterilerimizin değeridir. Müşterilerimizi mutlu etmek ve çalışanlarımızın motivasyonunu sağlamak için şirketimizi dijital araçlarla donatmamız gerekir ve tüm manuel süreçlerimizi mümkün olan en kısa sürede dijital olanlarla değiştirmeliyiz. İş yaptığımız yer operasyonlarımız için bir endişeye neden olmamalıdır.

Dijital çalışma ortamının gerekliliklerinin karşılanmasını, hatta daha da ileri taşıyarak, tüm şirketin departmanları ve çalışanları ile entegre bir bütünlükte yol almasını isterseniz, sizi Cloudoffix ile tanıştırmak isteriz.

CloudOffix, tüm şirketinizi verimli ve kolay bir şekilde dijitalleştirebilir. Entegre İş Yönetim Çözümleri sunan CloudOffix, firmaların ihityaçları için ayrı ayrı ürünler kullanmak zorunda olmalarına çözüm sunmaktadır. CloudOffix sayesinde müşterilerimiz, satıştan proje yönetimine, pazarlamadan yardım masasına, faturalandırmadan stok yönetimine ve hatta insan kaynaklarına kadar olan tüm süreçlerini tek bir bulut platform üzerinden entegre şekilde yönetebilmektedir. Yine sistemin sahip olduğu “Low Code/No Code Development” özelliği sayesinde dijital dönüşüm yolculuğunuzda doğabilecek ek ihtiyaçlarınızı da bağımsız olarak platform üzerinde geliştirebileceksiniz. CloudOffix müşterilerine cloud veri hizmetini yine Türkiye'deki veri merkezlerinden KVKK süreçlerine uygun bir şekilde sağlamaktadır.

Dilerseniz sizinle bir araya gelene kadar, Cloudoffix’i websitesi üzerinden incelemeye başlayabilirsiniz.

www.cloudoffix.com

Paylaş:

Şömine

Strafor Duvar Paneli En Ucuz

Paraşüt Kemer

Havayolu Taşımacılığı

Ambalaj Kağıdı

Plastik Kapak